Sex vyráběný špičkovými mozky

Americká prosperita je založena na absolutní svobodě podnikání v mezích zákona. A americká vědecká a technická kreativita nemá prakticky žádné hranice. Stovky vynikajících tvůrčích mozků »stravuje« sexuální průmysl, který se ocitá na špici byznysu i v popředí vývoje IT, robotiky a techniky. V málokteré komoditě je tempo inovací tak rychlé. Žádné tabu kvůli tomu, že námětem je sex. Jde prostě o velký byznys. Zcela bez bulvárního podtextu to uznávají střízliví ekonomičtí a marketingoví experti a chladně uvažující statistici. Evropa je v tomto směru dost pozadu.

I řada respektovaných amerických vědců uznává, že se v tomto odvětví dělá zcela seriózní výzkum a vývoj. Julia Heimanová z univerzity v americkém Bloomingtonu nedávno prohlásila, že je dost pravděpodobné, že před rokem 2016 bude zkušenost s virtuálním sexem běžná. Roboti budou pomáhat nejen v kuchyni, ale zavítají i do nejintimnějších sfér lidského života. „Existuje možnost, že vývoj erotických hraček zajde tak daleko, že lidem dovolí vytvořit si vysněného partnera,“ řekla tato vědkyně.

Sex – už to běží

To, co řekla, je vlastně už realita. Téměř dokonalé napodobeniny žen za cenu od 5000 dolarů výše jsou dávno překonanou staromódností. Technologie Teledildonics už je schopna realizovat pohlavní styk prostřednictvím webového rozhraní s virtuálním partnerem. Za několik tisíc dolarů si lze pořídit »živý kybernetický oblek« (podobá se neoprenu) vybavený 36 vložkami, které působí na erotogenní zóny tlakem, teplotou a pohybem. Je napojený na počítač se softwarem, který se »postará« o dokonalou vizuální iluzi a činnost obleku. Jednodušší »sofistikované« produkty sexuálního průmyslu využívají erotických pomůcek umístěných na lidském těle, řízených počítačem. Nemohou sice nahradit lidský dotyk a tělesný kontakt, nicméně jdou na dračku.

Hry a sex

Zatímco v Evropě touží talentovaní programátoři po tom, že vytvoří novou »střílečku«, »mlátičku« nebo válečnou hru, která ovládne trh, v USA utíkají jejich kolegové do sexuálního průmyslu. Jedničkou na trhu je počítačová online hra Virtuální Jenny. Počítač má »periferie« v podobě erotických pomůcek a s krásnou Jenny si může »uživatel« dělat, co chce. Prodalo se jí už stovky tisíc a zákazníci platí necelých 30 dolarů měsíčně, mají zaručen upgrade hry, neboť Jenny je v sexuálních hrátkách stále rafinovanější. Jak s muži, tak s ženami.

Sexuální mašiny

Jednou z dalších špičkových technologií v tomto oboru jsou tzv. sexuální mašiny. Dalece překonávají populárního »telerobertka«, internetovou náhražku dvou sexuálních partnerů na dvou počítačích (údajně vznikla během války v Iráku, aby překlenula dlouhodobé odloučení vojáků od svých manželek a přítelkyň).

Výrobce těchto strojů s technologií Thethrillhammer na jejich vývoj vynaložil několik milionů dolarů a řada špičkových programátorů, robotiků a mechaniků na nich pracovala několik let. Nejjednodušší stroj Power Pulse stojí necelé 2000 dolarů, pokročilejší Fuck Hammer přes 3600 dolarů. Špičky této technologie stojí 12 až 16 tisíc dolarů. Vizuálně je lze popsat jako produkt, jenž je křížencem mezi zubařským křeslem a gynekologickou »kozou«, umístěný před počítačem s velkou LCD obrazovkou. To už je dílo, před nímž smekají i velmi puritánští profesoři kybernetiky a IT. Propojení virtuální reality s tělesnou realitou je opravdu velmi působivé. Proti tomu jsou virtuální »střílečky« mezi Rangers a islámskými teroristy tetrisem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *