Profesor Ignatěnko – Jára Cimrman z Ukrajiny

Má-li být tato rubrika Věda naruby přehledem nejroztodivnějších bludů, podvodů a pokusů o matení veřejnosti, pak by jistě neobstála bez těch, kteří se o takové matení zasluhují. Někteří jsou ve své disciplíně i mimo ni velmi vážení. Mají své tituly akademické i vědecké. Vyloženou hvězdou je profesor Albert (Alexej) Venediktovič Ignatěnko.

Patří do kategorie lidí, kteří:

 • A/ mají tituly nadpřirozené – ještě mám ve složce s navštívenkami jednoho bratislavského šarlatána, který má na své vizitce nepřehlédnutelně a sebejistě napsáno „čaroděj“;
 • B/ mají dokonce přízviska a tituly neexistující;
 • C/ mají jednu věc společnou – vydávají sebe a svou činnost za spásu lidstva, země, poznání či léčení.

Vyhneme-li se neškodným a obdivuhodným pábitelům, zůstane nám výrazná skupina jedinců, kteří pod záštitou dobra dokážou vybrakovat nejen peněženky, ale mnohdy i mozky důvěřivých a nic netušících lidí. Vše v zájmu vědy a lásky.

Přeborník v titulech

Na slovenských stránkách www.kozmohumanizmus.cz můžete narazit na „profesora“ Alberta Ignatěnka. Mezi specialisty na matení veřejnosti je samozvanou špičkou. Albert (Alexej) Venediktovič Ignatěnko se narodil v roce 1943 na Ukrajině. Je údajně laureátem ocenění Michaila Lomonosova, viceprezidentem mezinárodního dobročinného fondu Živá Země, prezidentem regionálního oddělení Akademie Problémů bezpečnosti, obrany a právního pořádku, komisař Mezinárodního svazu ochrany práv člověka, akademikem sedmi akademií, doktor a grand-doktor filozofie, doktor biologických a energo-informačních věd (jinde se uvádí, že je akademikem, profesorem, doktorem kosmo-psycho-energo-sugestologických věd) profesor Bruselské Královské univerzity, laureát mezinárodních cen a nositel mezinárodních řádů, generálplukovník atd. Žádná z národních akademií a dalších akreditovaných akademií ho však nemá ve členském seznamu, dokonce se ani nelze dopátrat, na které vysoké škole nebo univerzitě získal doktorát filozofie. Slovenský Jára Cimrman ukrajinského původu umí rozpustit oblačnost, když ji poprosí, je průkopníkem parapsychologie, telepatie, omlazování, optimalizuje trénink světovým sportovcům, vyučuje metody telepatické dálkové paralyzace v práci bodyguardů, umí prodloužit život, zúčastnil se 39 mezinárodních kongresů, sympozií a salonů, je vynálezcem, držitelem nespočtu státních ocenění a medailí. Járu Cimrmana však předčil. Není sice gynekologem amatérem a nevynalezl dvoudílné plavky, zato je stále mezi námi. Není to humorná postavička z dílny autorů Svěrák a Smoljak, ale je skutečnou postavou, na jehož seminář můžete přijít za pouhých 1500 korun.

Pracuje i s prezidenty

Ignatěnko však není Fénixem vstanuvším z popela. Má svou minulost a nikterak růžovou. Dříve působil v Moskvě jako iluzionista, kde ho však při jeho scénických blamážích (např. s tzv. pryfenomenální pamětí) odhalil známý skeptik James Randi. Nyní to zkouší v Čechách a na Slovensku.

V rozhovoru na jednom serveru o sobě uvádí: „Víte, měl jsem co do činění s více než 1500 lidmi z naprosto odlišných oblastí. Proto komunikuji s mnohými lidmi. (…) V extrémních situacích v roce 1996 a v roce 2000 jsem pracoval se dvěma prezidenty dvou různých států. Z toho si však reklamu dělat nebudu. Znám se s nimi, ale existuje etika v medicíně. Stejným způsobem jsem pracoval s milionáři a miliardáři z různých zemí světa. Německo, Anglie, Česko, Indie, USA…“ Ignatěnko je však také místopředsedou vědecké rady Svazu Kozáků. Kozáků je přes dva miliony! Ve Zlíně připravoval dle svých slov program pro ochranu VIP. „Jde o to, aby bezpečnostní složky neuměly pouze dobře střílet, ale aby vůbec nedovolily zločinci vystřelit. Aby na dálku udělaly kontrakturu ruky či nohou, aby je pohroužily do hypnotického spánku,“ vysvětluje Ignatěnko.

Bludy na mistrovské úrovni

Ignatěnkovi zastánci, kteří se od něj nechali poblouznit (a není jich málo), jednotně tvrdí, že je to člověk, který jim pomáhá. Inu proč by ne. Je to jeho příznakem mistrovského iluzionismu. Člověk dobré duše a humanista, pomocník všemu lidstvu. S takovou vizitkou se tak jen s pocitem křivdy můžeme obrátit na skutečnost, že Ignatěnko není nic než perfektně a beze studu pracující hochštapler. Máme-li se podívat na jeho práci skeptickým pohledem a v duchu této rubriky, pak je Ignatěnko jednou z osob, které by si zasloužily o jeden metál k jeho stovkám stávajících navíc. Metál za matení veřejnosti na mezinárodní úrovni.
S dojetím vypráví zaručeně pravý příběh o tom, jak mu byla udělena zlatá medaile „Nejlepší léčitel Evropy roku 1991“ za použití netradičních autorských metodik v oblasti alternativní medicíny. Vyznamenání mu prý předal profesor alternativní medicíny při UNESCO německý doktor Peter Sacher: „Tehdy přijel dr. Sacher poprvé do Sovětského svazu a zažil zajímavou příhodu. Letadlo najednou začalo padat a propadlo se o několik set metrů. Všichni podlehli panice. On ovšem náhle uviděl v okénku letadla mou tvář, aniž mě před tím kdy viděl. Když později přijel do Soči u příležitosti kongresu paní Blavatské, kde bylo Fórum za duchovní sjednocení, tak tam někde objevil moje materiály a mou knihu. A říkal, to je on, to je ten člověk z toho letadla!“

Kafka se obrací v hrobě

Jak ovšem sdělil stálý představitel ČR při UNESCO, ocenění „Nejlepší léčitel Evropy“ UNESCO neuděluje, rovněž tak neexistuje funkce „profesor alternativní medicíny při UNESCO“. Samotné tvrzení, že by UNESCO mohlo oceňovat výsledky v oblasti alternativní medicíny, je nesmyslem. Medicínské vědy spadají v rámci systému OSN do působnosti Mezinárodní zdravotnické organizace (WHO). UNESCO má hodně nedobrých zkušeností, že jeho jména zneužívá řada mezinárodních nevládních organizací a toto je zřejmě jeden z takových případů. Žádný dr. Peter Sacher pro UNESCO nepracuje. Ignatěnko má být i Laureátem „Zlaté medaile Franze Kafky“ (Praha, rok 1999). Jak ale sdělila Společnost Franze Kafky, mezinárodní literární Cenu Franze Kafky udělila poprvé až v roce 2001 americkému spisovateli Philipu Rothovi. Druhým laureátem za rok 2002 se stal český spisovatel Ivan Klíma, v roce 2003 ji získal maďarský spisovatel Péter Nádas, vloni rakouská autorka Elfriede Jelineková, laureátka Nobelovy ceny za literaturu v roce 2004. „Zlatá medaile Franze Kafky“ a jinak možná podobně nazvaná ocenění nemají se Společností Franze Kafky nic společného. Kdo tedy tuto „medaili“ udělil, není známo.

Obhajoba ze stánku

Když byl Ignatěnko již jednou nařčen ze lží a podvodů se svými tituly a oceněními, sebejistě se vydal na pouť do Prahy všechny své diplomy a medaile ukázat. Byl nesmírně úspěšný. Před fotoaparátem redaktora ochotně vytáhl všechny možné diplomy, ceny, certifikáty a dokonce uniformu ověnčenou po ruském stylu nespočtem řádů. Jeho sbírka narvaných kufrů však více než seriózní vědecká ocenění připomínala polistopadové stánky s vybavením ruské armády a chybějící památky z vykradeného antikvariátu v Užgorodu. Fakta tak stále chybějí a konkrétní výtky na neexistující tituly a ocenění, která Ignatěnko nedokázal doložit, prostě na svých stránkách nahradil jinými.

Neušetřil ani Masaryka

Ignatěnko o sobě tvrdí, že mu byla udělena za tvůrčí osvětovou činnost „Zlatá medaile T. G. Masaryka“ – Praha, rok 1999. Pamětní medaile TGM (nikoliv zlatá) skutečně existuje, ale je to prodejní mince. Koupíte ji v lepším starožitnictví. Existuje „Čestná medaile TGM“, kterou uděluje senát. Není však zlatá a nedostal ji nikdy Ignatěnko. Zbývá jen Masarykova společnost, která byla zřízena na podporu ústavu T. G. Masaryka v Praze, podporuje Muzeum T.G.M. Rakovník a propaguje Masarykovo dílo v regionu. Zájemci o členství ve společnosti se mohou přihlásit bez omezení. Avšak společnost takové medaile neuděluje.
Ignatěnko byl prý pasován i na rytíře Řádu svatého Konstantina Velikého (Praha, rok 2000). Takový řád skutečně existuje, ale je to dobrovolný spolek, jehož členem se může stát každý. Na rytíře však dosud nikoho nepasovali. Holedbání se osobní pamětní medailí od bývalého prezidenta Slovenské republiky Rudolfa Schustera je však skutečné. Jediný zádrhel je ovšem v tom, že to není ocenění, ale medaile pamětní, kterou prezident obdaroval každého, kdo se s ním setkal. Tuto informaci poskytla kancelář prezidenta SR.

Také je světovým géniem

Ještě donedávna Ignatěnko tvrdil, že je laureátem Zlaté medaile Mezinárodního salonu vynálezů v Bruselu „BRUSSELS EUREKA 2000“ za psychoenergosugestivní metodiku přípravy profesionálních sportovců. Dostáváme se však opět do sfér do nebe volajících výmyslů. Organizátoři salonu si totiž nejsou vědomi, že by medaili udělili. Stejně tak se donedávna dušoval svou Grand Prix WORLD GENIUS CONVENTION 2000 v Tokiu. Tyto informace ze svých stránek stáhl, neboť se organizátoři proti jeho chvástání ostře ohradili. Těžko říci, zda je Ignatěnko rafinovaným podvodníkem, anebo obětí nějaké psychické choroby. Většina jeho titulů je však smyšlených a neexistujících. Není možné ověřit ani jeho „vědecké“ publikace v jakémkoli impaktním časopise, naopak je možno dohledat neplatnost i dalších ocenění. Každopádně je dalším z oprávněných příspěvků do rubriky Věda naruby, protože lidské poznání jednoznačně zahání do kouta a bičuje svými poloexistujícími metály, tituly, hodnostmi a především pseudovědeckými znalostmi, na kterých zajisté rýžuje nemalé prostředky.

1 komentář u „Profesor Ignatěnko – Jára Cimrman z Ukrajiny“

 1. Takže – tady pouze sterilizuje hlavy, přišla zde celá skupina vojenských ůředníků z Ruska jako Černobillský Satan, Sabotér, p.s.y.echo-energo terrorista Ignatěnko, Metro UWA Lucasso, Ústav SAVčenko, Sedm Hvězd s mistrem Die Čao, milicijní instruktoka doktorka Jadryšniková a blíže nespecifikovaný počet anonymných…, krátce znějících jmen, který skutečně vystupovali pod pseudojmény a smyšlenými osobními hystoriemi.Měli za úlohu pouze v „rámci“mise ovládnout jednotlivé státy kolónii bývalého USSSR,pomstít se za drzé vyhoštění Svazové armády z Československa,raz“bít“ veškeré snahy „bít“ zájmem Spojených států a možnosti nově utvořit podobu i tak podvedené“EU“ropy ke škode a pořád nenasitné snaze dvouhlavého Supa určovat smer a tendence zájmů resp.stagnace celého bývalého východního“bloku“.Tzv.Ignatěnko je součáctí i-luminativního řádu z Musk-ow na pozici kata tajných řádů,démonické a paramagické kinometiky souhrných forem a projevů vydavatelství „Magie Praga“sektářských démonů uvádených v Česku na trhu/lama Ole a jeho Černý Khar mapa,Harruka,MaháKhalla,strůjce nového světa,P.S.Y.manypulátora,záměrného dezinformátora,strůjce ANTI-christ,chanelingového DáTá group Diktoviče knížek senzibilních a dychtícich ženiček-vydavatelek od plotny Hovory s FucktyRAMa X,pod maskou sestrojené persony mixu St.Germaina,mistra kung-fu z TJ vrah na dálku,odborníka na z drawovědu báze vepřových pochoutek,nikdy nekončícího žrání/deformovaných vnitřností oběti parazitního Hajzla Přísavu,průmyslového chovu rychlekvasných du chovních hlu:packerů,vydávajíc se za svatost neexistujícího Ježíše Krista v hotelové místnosti za 1500,.Kč/hod za „jed“en blok předctírajícího homosexuálního černobilla svůj důvod spasit neznámé lidi různých států,rychlými chvaty znemožnující obětem cokoli spozorovat jak komunikuje ještě s jinými personamy podílejíc se na jeho part time show,bez informování co vlastně „skutečně však protizákonne“ provádí a nastřeluje harrpunu Pre dátora až do varlat u žen vaječníků a příkazem orientuje oběti na vzor z ůbožení lidí viz. mrzáky poddávajíc se zamdlení v četně Jagermistra Gladiatorka,jak konec konců i uvádí ve „své“autorské knížce pouze jedné obelhávající tou druhou.Jelikož zavádí tenhle kokot fantomy do formy jednotlivých pig_mail_lionů,kde skutečně kuželi sugesce jsou pouze šrouby na zvar s obětí a sugest čakraharru,fotky má na obroské kovové desce,na které působí vibrometem,UHT,UV zářivkama a další technologií. V noci pouze své Ignatěnkov“Czeká“ napíchlé osobní Harrpunou,načtené z fotek,video záznamů(která si nelegálně pořizuje aby na ně mohl nekontrolovatelně působit)dostává fotky i od řádových klientů na nechtené zlo nebo úpravu stavů oficiálne hraných spoločensko-politických nešvárů.viz.případ Paroubek a jeho temná linie kariéry,vtahuje magnetickou rezonancí do různých magických RAMečků z tachionu za kterými již čekají Predátoři,rozmlácených střepů kamenů a břitvou rezajících struktur s kovu s kterými stojí nad fotkami nebo sedí zabalený v černém plášti s černými rukavicemi hallen černou místností sám nebo se skupinou domluvených parazitů Rusáků-dříve i místních předáků(hrající jinou verzi hru s obětama na podstojné platformě např.divadlo Brodway MATA HaRRy kolektiv šički Zaňákové,který para“dog“sně jsou v MATriošce jednotlivých ostře BAR.wow.onaných. sugerovaných AU R.U.R.ových těl naFIXování v kvázi podčakrových _Ú_ rovní(kterých je možno si vymyslet Suge-stonem počtem neomezene,čísla jenom simulují podprahově různě situované frekvence Pod“Prahově se ladí na oběti a vtahují je do buď microRAMéčků zinkové slitiny a koncentrovanou energii vySÁVají pro své nasicení(pre_dator genius jede na Harrd Parazitizmu ze všech lidí,nebo fázi mínus míní ze sebe SNAtí hříchů,chorob a strastí které můžou rozchodit ti,co na to maj spoustu času.V makroMAGICské snárně,která se nachází v obrovské černé divadelní SÁL-e na nějakém U-tajeném místě poušť_é_jí ti hle innGENníží duší různé „RADY“skomole n.i.n.a frekvencí od h_loopů a smyCZek,promítání na plátno mix obrazových koláží a videí sugestivních obrazů a la Hallogram Dream,převádejíc je přes spousty poškozených kamenů s Vy slednicí náhodných zásahů,anti tez,ne vy světlí tělné ÚD álosti hrůz havarijných stavů viz naposled známá Ivetka Bar to šova ,Magie Praha na objenávku markýze Klausa,(poltergaistů pro vesničany)nevysvětlitelných náhod,bez zjevných představ před-(konkrétním přípádem)a důvodů,sylofonu Magiče a Killiánovho děla,nasvicované silnými elektro lampami nebo UV Khá SS neony světel nasvicujíc obrázkové formy náboženských figur vydávaných místní sítí knihoomrdávačů,simulujíc Astralné _U_rovně,zdrogovaného Čur.A.K. s microfonem(ten magor s ním chrní i v posteli),Feno jmény na ústech jak ho vidět i na Tý-Vý vlastní produkce SachalinGroupYou TubeRus,navozujíc koláže a mateže pro režim DNA nebo Dy_li Ruth in,děs carte a’la b ů.ů.ů.ch, devalvace vědomí,ó_blb_ó_vání,degenerativními poselstvími od protinožců z hvězdné roty nočních hlavonožců souhvězdí „Play’a’die“ tak i v podprahu našepkávné hlasy přes denní snění v různych mixech divných a neopodstatnených datových premisů v pozadí v hlavě.Pan mag h nus v skutečnosti celý šedivý Dianetik Albert v SNAze se jevit jako přebarvený Einštejn na Blackotu-Měkkotu-Czekotu nebo elegantní wamp coo_perník Kchágliostro Ejnzeštein uvažujíc o obetěch s hellmou na hlavě s tranzistorovým ohlupovačem ještě navrch s hustým černým příčeskem předstírajíc nestarnoucí ksicht líčený pudrem,šmínkamy vzbuzujících nahodilou dokonalost s lep tónem hotílku Topu na periferii pasti pavouka Blekotu/Mekotu/Czekotu trojjedinosti buch sem buch tam .V utajení samostatně působící v astrálu jako agent špion devocionální OMrdávač,šmírující společenské stavy včetně hradu které denodenně navštěvuje v spodním světě alias podzemí,zahalen v černém prostoru vyvybrovaný,zdrogovaný,působící na procesy denního snění a nočního pohybu spirituálneji se projevujíc jedinnců,natřen hovnovou směsí působí v součinnosti s koleginí pro subtilnejší dušičky alias „Smrt co běhá s vlky“ do jehněčích hla-víček,ženu se kterou se střídá a působí na ženské protějšky,podprahově se nahazuje jako přehazovací kolečko kola v démonickém stavu,kterou vydrážďuje a svou magickou hůlkou mínusové formy s různe materiální špičkou z Uránovým hrotem,omláceným zirkonu,bičuje,bodá,spětnovazebne rezá, operuje v záškodnických akciích říkájíc si U.U.U.převrácených dnem na horu uzavírajíc vše do zvaru nebo podvodníkových hrrrníčkůůů težkých psychostavů a svarůůů.

  Tenhle anti gon´ik se stará o srovnání se zemí z Tajných Astro Úrovní všech zvláštních lidí napříč inteligence států předstírajíc zájem o jejich rozvoj a evolu_ci zničeho nic se objevující perfektní nadčlověk z totalitního státu vrahů, ovenčen metáli s antiquariátu ještě s před I.světové války a padělanými diplomy s erby a znaky vinět italských a maďarských vín ze sedmdesátých let.Zbírkou několika průkazů osobní totožnosti na sehrání divadílka v několika státech Sovětského svazu.Bez odborného vzdelání ,žádné lékařské praxe ani vlastní terapeutické ordinace,bez licence působit ve státech EU,bez placení daní za rychloobrátkovou podnikatelskou činnost Chá-Chá,tahle figurka je posedlá ve skutečnosti homosexuální deviacíí s nezletilími kluky z prostitučních otroků zejména v zahraničí navštěvující gay kluby k tomu určené.V skutočnosti je tehle chlápek P.S.Y.cho MANIAkhalní deviant s homosexuální deviací onanující ve spánku lidi/Poluce nočních vídeí a subcubus sugestu / jako zdroj rychlého dobytí energie pro sebe nebo znehodnocujíc energii obětí k jejich osobní práce a životních záměrů,předstírající du_CHovnost.Tupolevsky kon_spirátor,Katyňsky poradce Tupolevski,tvůrce nové U-krajiny a dableujíci AntiKariMatuHavaruDiabluAntikrista v Arabském snu Arabské demonologie,působícím v Praze v éterické rovině v spektru černých,hnědých,šedých odstínů mínusových MANIOmetrických pozicionometrů.Igratěnko s kletbou nad hlavou ,Černobillským snem a karmou na zabití volně k prodeji(kto se chytne)se pouze delí o svou smůlu a dávnověkého prokletí s pozdního období starého Izraele kde byl zrůdou a největším vrahem v roli zvrhlého velekněze přivodícího Izrael k pádu,rozpadu,velezradě s HARRA Bií,genocidy a útěku lidí natrvalo do vyhnanství.Nechával kamenovat děti ještě v břichu matek.Ten gauner pouze vytváří úlísný dojem své persony na bázi Tele komunikačního,Médea působícího odborníka s vypůjčenými a ukradenými Theoriemi,se snahou hrát lidomilce spasitele z totalitního světa MATrixu,hrát to na NAJ AVEiní lidičky ochotných se hned chytat za ručičky kvůli nabití bohatství,jdocí ke „kristu z Musk ou,v momentu ohrožení na životě si namlouvat jak kráčím k útočníkovy už rovnou,,s kalichem své krve“a nabízím mu kříž k stay nému teatru jako v Bayce o Ježíši v hlavě každého,v případe nebezpečí se začit modlit a klanět na všechny světové strany,zejména směrem k Rusku v být ,,nedaj bože ještě fenomén“vidícího do hry jiných zejména „vplivných hráčů“sugestívně naaranžovanými micro snímky si hrát s hlavami na tlakového Bar mana,kde s kumulu v podvědomí

  Gro“bián“ vydávajícího účelovou knížku růžového obalu obrázkem na ÚVé obálce paňáca s larvou na samoobsluhu,ksicht hypnotického devila s diadémem zimní čap ky tchora tmavého(„šelma“ požírající vejce)za spásu mlčících jah ‚n‘ jatek,
  Doporučená literatura> George Orwell 1984>Karel Čapek R.U.R>
  stránky na Googlu>Ignatěnko kokot>Ignatěnko vrah>Maria Ignatenko Porno>devil Albert Ignatenko>zlodej Albert Ignatenko/ dobrý šašek z doktorka.cz o igratenkovi je i >samanslavek.estranky.cz<,
  Kremlyn z Musk ou
  Kniha VERze biNARNY Bíla by tě kní há Buch s logem UKradené hviezdy z domku v Liliové ulici/bez vlasnictvý autorských práv/do plněna obrázky Svědků Jahevových s tříští boha Počítače khalgulagha"rose mletého na tisíciny střípků čelních skel s biNARNY soustavou microsnímků mletých MAGGYčem Delay Data-ta-ta-tá do MEM mory,FOTOny komandanta ukazujíciho orientaci směru své mise šipkou DAVn /šipka z Wacla vaku,šipka z FOTOna s pozadím Pražského hradu a stínná silueta aeroplángrafu jeho sPADU optikou vraha Puťku a jeho Vektora Čističe řitíře Alexeja,podsouván styl Kria jógy pro začátečníky s hovnem stočeným do 3a půl závitu ve směru hodinek s digitálním su-gesto-om-dis-play-I am.

  Z*** je v skutečnosti úplně šedivý,barví se na černo,a navrch ještě dotváří dojem z Draw ého teplouše černým příČeskem copánku
  Lám Vám Rám Jám Ham Óm ÁUMri =(jedna z jejich nočních písniček 700x/za hodinu).

  Není žádný jogín leda černý. V Německu nemá angažmá, pouze strojírnu.Je schovaný v České republice před chaosem v Rassií , je sám konspirátorem a vrahem napříč Apho Khali P.S.Y.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *